کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابرو کاملا طبیعی

به طور معمول داشتن ابروهای پرپشت زیبایی خاصی به چهره ی افراد می بخشد.

اما چیزی که امکان دارد برای یک فرد ازاردهنده باشد وجود ابروهای نازک و خالی ست که میتواند به دلایل مختلفی از جمله: اثرات ناشی از زخم ها، مسائل ژنتیک و برداشتن بیش از حد ابروها و… داشته باشد. امروزه با پیشرفت علم پزشکی میتوان برای رفع دائمی مشکل کم مویی یا بی مویی ابروها از روش کاشت ابرو یا ترمیم ابرو استفاده کرد. (در ترمیم ابرو از تکنیک های مشابه کاشت ابرو استفاده میشود.)به این صورت کهابتدا مقدار مشخصی از موهای بالای ناحیه گوش فرد برداشته و جداسازی میشود و در ناحیه ی ابرو با بی حسی موضعی کاشت میگردد لازم به ذکر است که در طی انجام عمل فرد کاملا هوشیار بوده و میتواند نظرات خود را در مورد تراکم و فرم دلخواه خود به پزشک انتقال دهد. باید به این نکته اشاره کرد که در اکثر موارد از موهای سر به عنوان موهای جایگزین استفاده میشود که رویش دائمی دارد و همچنین نیازمند اصلاح و مرتب کردن است.

مهم است که بدانید کاشت ابرو بسیار تخصصی است و جراح باید آشنایی کامل با فیزیولوژی مو و جهت رویش موهای ابرو در نقاط مختلف داشته باشد.به همین جهت در خیلی از مواقع کاشت غیر صحیح باعث ایجاد تصویر نامناسب و دائمی می شود.

چه افرادی می توانند کاشت ابرو انجام دهند؟

  • افرادی که در ابروی خود دارای خط شکستگی هستند.
  • کسانی که قسمتی از ابروی آنها ریزش کرده و به مدت یکسال رویش مجدد نداشته است.
  • ابروهای فرد به طور کل کم پشت و نازک است.
  • افرادی که به علت های مختلف ابروهای آنها ریزش کرده یا کم پشت شده است.مثل بیماری تیروئید-جراحت-آثار زخم و…

مردم چه میپرسد؟

  • دوران نقاهت بعد از انجام کاشت ابرو چقدر است؟

میتوان گفت کاشت ابرو دوران نقاهت طولانی ندارد و تورم ناشی از عمل از بین میرود و یک الی دو روز طول میکشد.همچنین ممکن است خراش هایی روی ناحیه ابروی خود ببیند و امکان خارش و سوزش خفیف هم وجود دارد اما موقتی ست و با لوسیون موضعی قابل درمان است.

  • برای کاشت ابرو چه تعداد تار مو نیاز است؟

بستگی به دلیل فرد برای کاشت ابرو دارد.به عنوان مثال برای تغییر فرم ابرو ۵۰۰-۸۰۰ تارمو نیاز است.برای پنهان کردن زخم ها چیزی حدود ۵۰ تار مو یا بیشتر نیاز است.همچنین باید در نظر داشت که تعداد تار موها بستگی به حجم مورد نظر تراکم فرم ابروها دارد.

  • نتیجه کاشت ابرو چه مدت باقی میماند؟

همانند تمام موهای طبیعی بدن موهایی که رشد میکنند دائمی است اما تارهای مویی که و فرم دلخواه ابرو باید مثل ابرو طبیعی اصلاح شود.

  • چه مدت طول میکشد نتیجه نهایی را ببینیم؟

تارموها در ناحیه ابرو طی دو ماه اول قبل از اینکه موهای کاشت شده رشد کنند شروع به ریزش شدید خواهند کرد اما در عرض ۴-۶ماه به رشد کامل میرسد و هر ماه به رشد خود ادامه می دهد.

مطالب مرتبط

پی آر پی مو

یکی دیگر از روش هایی که تاثیر چشم گیری در کاهش ریزش مو دارد و نیازی به تیغ جراحی نیست روش پی آر پی مو است. پی آر پی در دهه ی ۷۰ میلادی متولد شده و در بسیاری از کاربرد های گوناگون پزشکی مورد استفاده قرار گرفته است. در این روش مانند فرایند خونگیری […]

مزوتراپی

مزوتراپی

تقویت مو با مزوتراپی همانطور که میدانید امروزه ریزش مو مشکلی غیر قابل انکار و همگیری ست که زنان و مردان زیادی از آن رنج میبرند. از انجایی که مو گنجینه ای برای زیبایی هر فرد محسوب میشود افرادی که با نازکی و یا کم پشتی مو درگیر هستند میتوانند به کمک روش های ارائه […]